Każdy z nas potrzebuje motywacji. Właśnie dlatego wybrałam 5 według mnie najbardziej motywujących cytatów, które pomogą Ci w realizacji celu. Oto one: 

#1 „Jest siedem dni w tygodniu i „kiedyś” nie jest jednym z nich.”

Odkładanie czegoś na później to nie jest dobry pomysł. Owszem, możesz odłożyć na później pójście do sklepu, zrobienie prania czy obejrzenie telewizji, ale jeśli w grę wchodzi realizacja Twoich celów, najlepszą porą na rozpoczęcie ich realizacji jest właśnie teraz! 🙂 No bo pomyśl tylko, czy chciałbyś aby w chwili obecnej było już spełnione któreś z Twoich najskrytszych marzeń? Gdybyś zaczął to marzenie realizować tydzień, miesiąc albo nawet rok temu, to zapewne cieszyłbyś się teraz z osiągnięcia tego marzenia i realizowałbyś już kolejne z nich. Na co więc jeszcze czekasz?:) Do dzieła!

#2 „Nigdy się nie poddawaj. Na wielkie rzeczy potrzeba czasu.”

Otóż to. Jesteś w stanie osiągnąć wszystko co sobie zamarzysz, tylko realizacja pewnych rzeczy trwa krótko, innych dłużej, a jeszcze innych może trwać nawet latami. Tylko od Ciebie zależy jak długo wytrwasz w ich realizacji. 🙂

#3 „Każdy gdzieś zaczynał.”

Nie przejmuj się, jeśli coś Ci nie wychodzi. Nikt nie urodził się od razu specjalistą w danej dziedzinie. Naucz się stawiać pierwsze kroki. Nawet nie zauważysz jak szybko nauczysz się biegać. 🙂

#4 „Wątpliwości zabiły więcej marzeń niż jakiekolwiek porażki.”

Uwierz mi, kiedy dąży się do realizacji swoich marzeń, każdy ma raz po raz takie dni, kiedy zastanawia się czy to co się w życiu robi ma sens, czy się uda, czy nie lepiej byłoby postąpić inaczej… Jeśli coś sobie postanowiłeś, rób to do samego końca, a jeśli zdarzają Ci się takie dni zwątpienia, działaj z podwójną siłą, a przyniesie to jeszcze większe efekty, a satysfakcja będzie tym większa, im więcej trudu i pracy włożyłeś w osiągnięcie celu.

#5 „Zwycięzcą jest ten, który podnosi się wtedy kiedy już nie może.”

Bo czasami tylko krok dzieli Cię od osiągnięcia celu i kiedy myślisz, że już nie dasz rady, że wyczerpałeś resztki swych sił w dążeniu do samorealizacji, że już nie dasz rady zrobić kolejnego kroku, to być może ten krok jest tym ostatnim, który dzieli Cię od sukcesu.

Miłej nocy kochani!:)