Na dworze coraz cieplej, a ja już nie mogę się doczekać, kiedy będzie na tyle ciepło, by móc założyć krótkie spodenki, trampki i krótkie topy, które swoją drogą ubóstwiam nosić.

Dzisiejsza stylizacja jest wiosenna. Uwielbiam wiosnę, za ten przypływ energii jaki daje, za dodatkową dawkę endorfin i motywacji, dzięki cudownej pogodzie. To czas, w którym wszystko budzi się do życia, a zwyczajny spacer po parku z psem cieszy. Uwielbiam doceniać takie błahostki. Bardzo wiele ludzi nie zwraca uwagi na otoczenie, nie cieszą sie z małych rzeczy, bo albo w pośmiechu życia nie mają na to najzwyczajniej w świecie czasu, lub po prostu nie potrafią czy też nie lubią doceniać drobnostek.

„Ciesz się chwilą, korzystaj z życia, uśmiechaj się, po prostu żyj!” 

Takie nastawienie to klucz do sukcesu,  szczęścia i spełnienia. Kiedy zwlaniamy tempo życia i zaczynamy zauważać takie drobnostki, zauważamy także inne rzeczy, które mają wpływ na nasze życie. Mamy czas na refleksję, na przemyślenie pewnych spraw. Warto czasem troszkę zwolnić, wyjść na spacer i po prostu cieszyć się chwilą. 🙂

 

Stylizacja to krótki sportowy top, który połączyłam z dopasowaną spódniczką z wysokim stanem. Do tego trampki i krótka skórzana ramoneska. Uwielbiam takie połączenia jak to, czyli sportowa elegancja. Takie połączenie gwarantuje wygodę oraz wspaniały, kobiecy, seksowny wygląd.

Miłego wieczoru!:)