Hej Wam 🙂
Już niedługo wiosna, dlatego dzisiejsza stylizacja z krótkim topem w prążek, które uwielbiam nosić. Do tego jeansy ombre z rozjaśnianymi nogawkami i wyższym stanem. Na nogach zwykłe, białe tenisówki, które pasują niemal do wszystkiego.

Bluzki w prążek to must have już od jakiegoś czasu i warto zaopatrzyć się w taką bluzeczkę, wyglądają pięknie do jeansów i nie tylko, zwłaszcza te w kolorach nude, pudrowe, kremowe czy szare.
Abstrahując od stylizacji, często pytacie mnie jakie ćwiczenia polecam na brzuch. Szczerze mówiąc nie katuję go jakoś specjalnie. Moim ulubionym ćwiczeniem i na pewno bardzo efektywnym jest unoszenie nóg w zwisie. Polecam wypróbować:) a jeśli ktoś ma do dyspozycji siłownię, to oprócz tego świetnym ćwiczeniem jest także przyciąganie linki do kolan w klęku z wyciągu górnego tzw. allahy. Natomiast dobrym ćwiczeniem w domu jest przyciąganie kolan do klatki piersiowej siedząc w podporze lub dla bardziej zaawansowanych bez podpierania rękami. Tułów lekko wychylony do tyłu, plecy proste. Są to ćwiczenia jak dla mnie najbardziej efektywne i na mnie działają rewelacyjnie.

Jeśli chcecie osobny, dłuższy post na temat ćwiczeń na brzuch wraz ze zdjęciami lub filmikiem jak je wykonywać, to dajcie znać w komentarzach lub w prywatnych wiadomościach na instagramie lub na mailu.  🙂

Ja uciekam na trening, a Wam życzę miłego wieczorku! 🙂